MC Networking

Paga "të lajthitura" për ministra e deputetë/ Rama shkel premtimin, PD zyrtare mbështet rritjen (VIDEO)

Një ditë pas shqyrtimit ne komisionet parlamentare te projektligjit për dyfishimin e pagave te ministrave e deputeteve qeveria nuk humbi kohe dhe e çoi draftin për miratim ne Parlament.

Në seancën e sotme nuk munguan përplasjet mes kryeministrit dhe kreut te Rithemelimit, Sali Berisha.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top