MC Networking

Rrëshqet toka në një fshat të Mirditës, banesa dy katëshe rrezikon shembjen (FOTO)

Një banesë dy katëshe në fshatin Rraja e Zezë në Mirditës, rrezikon që të shembet.

Gjithçka për shkak të rrëshqitjes masive të dheut, ku shembjet i janë afruar themelit të shtëpisë.

Familjarët që jetojnë në banesë i bëjnë thirrje autoriteteve për evakuuim për shkak se ndihen të rrezikuar.

Kjo pasi rrëshqitja mund të thellohet në çdo moment dhe mund të marrë me vete shtëpinë.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top