MC Networking

Qytetarët lënë vaksinën, i drejtohen plazheve (VIDEO)

Durrësi është kthyer në këtë të diel në destinacionin kryesor për banorët e kryeqytetit, të cilët kanë vërshuar drejt qytetit bregdetar, duke krijuar radhë kilometrike makinash.

Shumë prej tyre kanë lënë edhe vaksinimin, duke preferuar që fundjavën ta kalojnë në plazh.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top