MC Networking

“SPAK po heton 23 raste për pasurinë”/ Drejtuesja e ILDKPI: Ka zyrtarë të lartë, gjyqtarë e prokurorë (VIDEO)

 

ILDKPI ka bërë me dije se Prokuroria e Posaçme është duke hetuar 23 raste për mosdeklarim apo fshehje pasurie në rang zyrtarësh të lartë mes tyre gjyqtarë e prokurorë. Drejtuesja e Inspektoratit, Evgjeni Bashari tha se për 2023, ka janë vendosur 113 gjoba dhe 16 referime në agjencitë ligjzbatuese.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top