MC Networking

Matthew Perry shpërthen në lot në shfaqjen emocionale të ribashkimit të “Friends”

Personazhi i tij i famshëm Chandler Bing thoshte se nuk ishte në gjendje të qante dhe për të qante gruaja e tij, Monica Geller.

Aktori Matthew Perry, 51 vjeç, dëshmoi se nuk ishte aq i përmbajtur në jetën reale sa filloi të qante ndërsa po filmonte bashkimin e shumë pritur të “Friends”, i cili u xhirua në prill dhe do të transmetohet më 27 maj në HBO dhe HBO Max.

Një ngacmues nga episodi i njëhershëm tregoi që Perry ngushëllohej nga bashkë-ylli Jennifer Aniston, 52 vjeç, ndërsa ai u mirëprit, para se të prerë më vonë në skenat e aktorit duke kujtuar kohën e tij në shfaqje. 

Sidoqoftë, fansat ishin të shqetësuar nga fjalimi i tij i paqartë dhe Perry më parë kishte deklaruar se ai 'nuk mbante mend' ndërsa xhironte pjesë të shfaqjes, kjo për shkak të betejës së tij me alkoolin dhe drogën. 

Në klip, gruaja në ekran e Perry Courteney Cox, 56 vjeç, tha: 'Ishte një kohë e pabesueshme. Ne u bëmë miqtë më të mirë ', për të cilën Perry shprehet:' Po, unë do të qaj tani '.

Kaq shumë kujtime: Bashkë-ylli i Perry Courtney Cox u pa gjithashtu duke fshirë lotët ndërsa bisedonte me kolegët e saj gjatë ribashkimit emocional

Ndërsa ka ulur kokën poshtë dhe ka mbledhur krahët, Jennifer i përkulet për ta ngushëlluar.

Sezoni i gjashtë, episodi 14 i “Friends” kishte titullin “The One Where Chandler Can't Cry” dhe u transmetua përsëri në shkurt të vitit 2000. 

Pasi pranoi se ai nuk ka qarë që nga fëmijëria Monica, Phoebe [Lisa Kudrow] dhe Joey [Matt LeBlanc] bëjnë gjithçka që kanë mundësi për ta bërë atë të qajë, duke i vënë filmin Bambi dhe Monica duke i kërkuar atij të imagjinonte vdekjen e saj. 

Pasi grupi thotë se Chandler duhet të jetë 'i vdekur brenda', ai i befason të gjithë duke shpërthyer në lot pasi dëshmon një takim midis Ross [David Schwimmer] dhe Rachel [Aniston] ndërsa ai pyeste pse nuk mund t'i zgjidhnin gjërat në mënyrë romantike.  

Sezoni gjashtë episodi 14: Karakteri i Perry Chandler Bing e pranoi shumë se ai nuk ishte në gjendje të qante në një episod të Friends, duke e lënë gruan Monica Geller në një mision për të sjellë lotët

Rikthimi i “Friends” ishte një kthim në shtëpi për aktorët, të cilët xhiruan filmin në “Stage 24” në Warner Bros. Apartamenti në Los Angelos, ku seriali filmoi të gjithë serialin 10-sezonal. 

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top