MC Networking

”Informacionet për 5D rrodhën nga bashkia”, Këlliçi: Pronar faktik Veliaj, ka firmat fundore për tenderat

Në një intervistë për MCN, Belind Këlliçi thotë se informacionet për kompaninë 5 D që çuan në arrestimin e disa zyrtarëve të Bashkisë së Tiranës, i mori pikërisht nga ky institucion.

Ai madje, thotë se pronar i vërtetë i kësaj kompanie është kryebashkiaku Erion Veliaj.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
”Informacionet për 5D rrodhën nga bashkia”, Këlliçi: Pronar faktik Veliaj, ka firmat fundore për tenderat | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.