MC Networking

Tela: Kjo ishte protesta më optimiste e opozitës që nga 2013-a

Gazetari Andi Tela e cilëson si protestën më optimiste atë që mbajti opozita të hënën. Në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, Tela tha se protesta e opozitës kaloi edhe pritshmëritë e vetë demokratëve.

Opozita nga 2013 deri më sot ka bërë disa protesta. Kjo ishte më optimistja. Askush nuk kishte pritshmëri të shikonet këtë numër njerëzish në bulevard. Nga fillimi i tetorit nisi aksionin në parlament por të gjithë ishin në dilemë nëse duhej thirrur protestë apo jo.

Edhe vetë drejtuesit e PD mendonin ishalla mbledhim njerëz deri te ura e Lanës. E kaluan urën. Kjo u jep optimizëm edhe atyre.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Tela: Kjo ishte protesta më optimiste e opozitës që nga 2013-a | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.