MC Networking

Miratohet marrëveshja e emigrantëve/ PDIU bashkon votat me PS, Rama: Shqipëria, si vend anëtar i BE (VIDEO)

Kuvendi miratoi sot marrëveshjen Rama-Meloni që i hap rrugën ndërtimit të dy kampeve të refugjatëve në Lezhë.

Pavarësisht qëndrimit kundër të opozitës, socialistët me mbështetjen edhe të deputetëve të Partisë për Drejtësi Integrim dhe unitet e kaluan draftin me 77 vota, ndërsa kryeministri Rama e cilësoi këtë një akt të ngjashëm të një shteti anëtar të Bashkimit Europian.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Miratohet marrëveshja e emigrantëve/ PDIU bashkon votat me PS, Rama: Shqipëria, si vend anëtar i BE (VIDEO) | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.