MC Networking

Publikohet formacioni zyrtar i Shqipërisë, shumë ndryshime nga Silvinjo

Duke filluar nga ora 20:45, Shqipëria do të luajë ndeshjen e fundit ndaj Ishujve Faroe, për kualifikueset e Eruopianit.

Kuqezinjtë e drejtuar nga Silvinjo, siguruan kualifikimin në Europian në ndeshjen me Moldavinë, por do të kërkojnë me çdo kusht fitoren edhe sot, në ndeshjen që do të luhet në “Air Albania”.

Shqipëria dëshiron ta mbyllë në vendin e parë dhe synohet vetëm fitorja. Pak minuta para fillimit, është zbuluar edhe formacioni zyrtar.

Trajneri Silvinjo, ka bërë plot pesë ndryshime në formacion, në krahasim me ndeshjen e fundit.

FORMACIONI ZYRTAR: Strakosha, Ismajli, Gjimshiti, Balliu, Mitaj, Asllani, Bare, Uzuni, Bajrami, Asani, Daku.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Publikohet formacioni zyrtar i Shqipërisë, shumë ndryshime nga Silvinjo | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.