MC Networking

Partizani-Egnatia në MCN 24/ Publikohen formacionet zyrtare

Duke filluar nga ora 18:30, do të luhet supersfida mes Partizanit dhe Egnatias, e vlefshme për javën e katërt në Superiore.

Kjo përballje, do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në MCN 24.

Pak minuta para ndeshjes, trajnerët Zekic dhe Tetova, kanë zbuluar titullarët.

FORMACIONET ZYRTARE:

PARTIZANI: Hoxha, Atanaskoski, Sota, Bilali, Bytyçi, Mehmedi, Rrapaj, Murataj, Taipi, Cara, Bintsuka.

EGNATIA: Sherri, Xhemajli, Malota, Fangaj, Ndreca, Aleksi, Isgandarli, Spahiu, Fernando, Duamena, Paulauskas.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Partizani-Egnatia në MCN 24/ Publikohen formacionet zyrtare | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.