MC Networking

Pas tensioneve në mbledhjen e Kryesisë së PD/ Japin dorëheqjen edhe dy anëtarë të saj

Teksa mbledhja e mbrëmshme e Kryesisë së PD-së, është shoqëruar me debate të forta dhe pakënaqësi, ka bërë që sot të dorëhiqen edhe dy anëtarë të kryesisë.

Pas nënkryetares së PD-së, Jorida Tabaku, deputetët Flamur Hoxha dhe Ori Nebiaj kanë dhënë dorëheqjen mesditën e sotme si anëtarë të kryesisë.

Gjatë votimit të djeshëm Flamur Hoxha votoi kundër hapjes së menjëhershme të garës për kryetar të PD-së, ndërsa Nebiaj abstenoi.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Pas tensioneve në mbledhjen e Kryesisë së PD/ Japin dorëheqjen edhe dy anëtarë të saj | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.