MC Networking

Moti sot/ Diell, vranësira dhe reshje të pakta shiu

Edhe gjatë ditës së sotme vijon rritja e mëtejshme e vlerave barike gjatë orëve të paradites duke sjellë dominim të kthjellimeve në pothuajse të gjithë territorin.

Kjo situatë e qëndrueshme atmosferike do të jetë prezentë deri pas-mesdite kur pritet zhvillim i vranësirave duke gjeneruar shira në sasi të pakta si fillim në zonat malore veriore dhe gradualisht do të përfshijnë pjesën më të madhe të territorit.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 27°C. 

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Moti sot/ Diell, vranësira dhe reshje të pakta shiu | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.