MC Networking

Shpërthen me tritol fasoneria në Tiranë

Foto ilustruese

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në kryeqytet, në zonën e Freskut. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se lënda plasëse ka shpërthyer në një fasoneri.

Si pasojë janë shkaktuar dëme të shumta materiale, fatmirësisht pa pasoja në njerëz. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top
Shpërthen me tritol fasoneria në Tiranë | MCN TV

Error

The website encountered an unexpected error. Please try again later.