MC Networking

“No coment” për Xhaçkën (VIDEO)

Një ditë pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për të pushuar dy paditë e referuara ndaj ministres Olta Xhaçka, socialistët janë treguar të rezervuar për të komentuar vendimin. Burime nga grupi socialist thanë për MCN se do të pritet zbardhja e vendimit të Kushtetueses për të kuptuar nëse mazhoranca do i propozojnë Kuvendit ridërgimin e çështjes në Gjykatën Kushtetuese.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top