MC Networking

Aksidentoi rëndë këmbësoren/ 19-vjeçari me “Benz-in” luksoz, djali i Erzen Breçanit

Në foto: Jehon Breçani

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në kryeqytet, në zonën e Kinostudios, ku një 19-vjeçar teeksa drejtonte mjetin luksoz tip “Benz”, aksidentoi një këmbësore rreth 30 vjeçe. Si pasojë, kjo e fundit mësohet se ka humbur një nga gjymtyrët e poshtme, ndërsa gjendja e saj ndodhet e rëndë.

Mjeti me të cilin udhëtonte i riu Jehon Breçani mësohet se ka humbur kontrollin, për t’u përplasur më pas me një pemë në trotuarin në rrugën “Xhanfize Keko”. Fatkeqësisht, aty ndodhej një këmbësore e cila mbeti e plagosur rëndë.

Por kush është i riu që udhëtonte me mjetin luksoz? Sipas burimeve, Jehon Breçani mësohet se është djali i ish-drejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top