MC Networking

Aleatët i kërkojnë Bashës të hyjnë në Parlament (VIDEO)

Edhe pse PD nuk njeh rezultatin zegjdhor të 25 prillit, aleati i Bashës, Dashamir Shehi thotë se prezenca në Kuvend në shtator në vetvete është legjitimim i zgjedhjeve.

Për MCN, kreu i republikanëve, Fatmir Mediu thotë se mënyra më e mirë për t’u përballur me të keqen, është Parlamenti.

Edhe pse aleatët e Bashës thonë se duhet një analizë e thellë për humbjen e zgjedhjeve, faktimi i masakrës elektorale duhet dhe është prioritet.

  • Comments

0 Comments:

Copyright © 2015 MCN TV Të gjitha të drejtat e rezervuara
Dizenjuar dhe Programuar nga MCN
Scroll to Top